Послуги копірайтингу

 

Будь-сайт потребує копірайтингу. З його допомогою можна виводити сайт в ТОП по певних запитах, продавати товари і послуги, розвивати і популяризувати бренд. Замовити послуги копірайтингу ви можете в нашій студії контент-маркетингу uText.


Для кожного сайту контент повинен писатися з нуля, з огляду на поставлені цілі і завдання. Ті власники ресурсів, які думають: «ось куплю копірайтинг дешевше і заощаджу», зазвичай не отримують очікуваного результату. Щоб вийти в ТОП, потрібно замовити професійний контент-маркетинг для свого сайту.


Якісний контент – запорука успішного просування. Він привертає трафік на сайт, конвертує читачів в покупців, знижує відсоток відмов і формує співтовариство проекту. При цьому він повинен відповідати десяткам вимог.

Головні вимоги до контент-маркетингу

До текстів, розміщених на сайтах, є перелік основних вимог:


 • Унікальність. Одиничне розміщення неунікального контенту знижує позиції сайту в пошукових системах. Систематичне призводить до випадання з пошукової видачі.
 • Грамотність. Алгоритми роботи пошукових систем дозволяють оцінювати тексти по ряду критеріїв, серед яких і грамотність. Робот швидко знаходить помилки.
 • Змістовність. Текст повинен максимально повно розкривати тему, щоб читач знайшов у тексті відповіді на всі питання.
 • Релевантність. Копірайтинг текстів робиться під певні ключові запити.

Плануючи зайнятись копірайтингом, врахуйте – копірайтинг на сайті повинен бути написаний з душею, щиро, яскраво. Потрібно витримати послідовність і динаміку оповіді. Це приверне увагу читача, захопить його інтерес і забезпечить прочитання всього тексту.


При цьому користувач:


 • Отримає інформацію про товари і послуги.
 • Зацікавиться іншим контентом і вирішить дізнатися більше.
 • Стане постійним читачем вашого сайту або особистого блога.
 • Прийме рішення зробити замовлення або звернеться за додатковою інформацією.

Від якісного контенту у виграші залишаються всі – і користувачі, і власник сайту. Позиції ресурсу в пошуковій видачі будуть рости, попутно вирішуючи інші завдання – зростання продажів, популярності торгової марки.

Послуги контент-маркетингу від агентства uText

Якщо потрібно наповнити сайт, послуги копірайтингу від агентства контент-маркетингу uText – це саме те, що вам потрібно. Вартість послуг копірайтингу у нас дозволить заощадити і наповнити інтернет-магазин, блог і будь-який інший ресурс без зайвих витрат.


Своїм клієнтам ми пропонуємо:


 • Аудит сайту.
 • SEO-копірайтинг.
 • Ведення особистого блога.
 • Написання відгуків і рецензій.
 • Наповнення інтернет-магазинів.
 • Збір семантики і складання контент-плану.

У агентстві uText ви можете замовити копірайтинг для сайту без зайвих витрат. З цінами на послуги копірайтингу можна ознайомитися, зв’язавшись з нашим менеджером.


Телефонуйте, щоб отримати додаткову інформацію або запропонувати співпрацю. Ми проведемо аналіз вашого ресурсу і запропонуємо шляхи його просування. З нами, ваш бізнес підніметься на нові висоти!

 

Наші послуги

 
7років

Досвід роботи

26

Співробітників
в нашому штаті

211

Реалізованих
проектів

94%

Рекомендують нас
своїм партнерам

Чому нам довіряють

 

Агентство uText – лідер контент-маркетингу України. За роки роботи нами накопичено безцінний досвід, Розроблено власні алгоритми пошукового просування, зібрана креативна і грамотна команда. Ми активно впроваджують сучасні digital-розробки, використовуємо світовий досвід, швидко перелаштовуємося при зміні алгоритмів пошукових систем. Не підходить перед складними завданнями і гарантуємо результат!

Наші клієнти
 
Контакти Адреса: вул. Андріївська, 17/11,
м. Кропивницький, Україна
Телефон: +38 (050) 243-33-55 Телефон: +38 (068) 220-90-18 Пошта: info@utext.com.ua
Зв’язатись з вами?
Ім'я *

Номер телефона *

Ваш e-mail *
Коментар
Вгору